skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Sierpień miesiącem poświęconym SMA

Sierpień jest miesiącem poświęconym szerzeniu świadomości na temat rdzeniowego zaniku mięśni.

Z tej okazji, Fundacja SMA przygotowała parę aktywności, do których możecie się przyłączyć i sprawić, aby jak najwięcej osób dowiedziało się o rdzeniowym zaniku mięśni.

W wydarzeniu Tacy Sami na Facebooku, możecie podzielić się swoimi pasjami i pokazać, że Wasze życie to dużo więcej niż SMA. Wystarczy umieścić na stronie wydarzenia zdjęcie najlepiej pokazujące wasze hobby, odpowiednio je opisać i udostępnić je innym.

Nie zapomnijcie też zaprosić do wydarzenia swoich znajomych i sympatyków.

Zapraszamy również do naszego lizakowego wyzwania, bo życie tak jak lizak ma swój SMAk. Wystarczy, że zrobicie sobie zdjęcie z lizakiem, umieścicie je na jednym z portali społecznościowych, opatrzycie hasztagiem #MamSMAkanalizaka i nominujecie do wyzwania minimum trzy kolejne osoby. Nominowana osoba, która nie podejmie wyzwania jest zobowiązana do dokonania darowizny na rzecz Fundacji SMA.

Mam SMAka na lizaka

W sierpniu ruszyła również wakacyjna edycja znanej już akcji Handmade for Hope, w której licytując ręcznie wykonane przedmioty możecie wesprzeć badania nad lekiem na SMA. Wśród wielu ciekawych aukcji możecie znaleźć pięknie wykonane lizaki nawiązujące do naszego wyzwania.

Aktywne propagowanie wiedzy na temat rdzeniowego zaniku mięśni pomoże nam wszystkim w przyszłości przy procedurze refundacyjnej leku na SMA.  A lek przecież jest już tak blisko!

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Back To Top