Podsumowanie Akcji „Mięśnie Dla Mięśni”

Podsumowanie akcji „Mięśnie dla Mięśni”

Z przyjemnością informujemy, że w ramach akcji „Mięśnie dla Mięśni” i współpracy z drużyną futbolu amerykańskiego Warsaw Sharks zebraliśmy 874,62 PLN. Całość zebranej kwoty została przeznaczona na zakup pulsoksymetru, który zasilił fundacyjny Bank Sprzętu.

Zbiórka odbyła się na podstawie decyzji nr 153/2014 wydanej przez Ministra Administracji i Cyfryzacji w dniu 12 marca 2014 roku.

Pulsoksymetr to urządzenie służące do nieinwazyjnego pomiaru saturacji krwi (nasycenia krwi tlenem) pozwalające na monitorowanie stanu oddechowego. Jest to niezbędny sprzęt używany przez chorych na rdzeniowy zanik mięśni, stale u dzieci z SMA 1 oraz czasowo u pozostałych chorych np. do monitorowania oddechu podczas infekcji.

Pulsoksymetr posiada czujniki zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dzięki temu będzie służyć wszystkim potrzebującym podopiecznym Fundacji SMA.

Tak prezentuje się nowy nabytek do Banku Sprzętu:

Tegoroczna akcja „Mięśnie dla Mięśni”, to nie tylko zbiórka pieniędzy podczas imprez sportowych. To również bardzo udana sesja fotograficzna z udziałem Warsaw Sharks oraz najmłodszych:

oraz mnóstwo sportowych emocji, jakie towarzyszyły zbiórkom na meczach, które możecie poczuć przeglądając fotorelacje zamieszczone na stronie Drużyny.

Dziękujemy Warsaw Sharks za wsparcie akcji „Mięśnie dla Mięśni” oraz za umożliwienie zbiórek podczas meczów Topligi, wszystkim wolontariuszom oraz darczyńcom, którzy wsparli Fundację SMA.

Back To Top