Kolejna Zbiórka Fundacji SMA

Kolejna zbiórka Fundacji SMA

W niedzielę 6 lipca na boisku bemowskiego Ośrodka Piłki Nożnej w Warszawie podczas meczu Warsaw Sharks i Panthers Wrocław odbyła się kolejna zbiórka publiczna Fundacji SMA w ramach akcji „Mięśnie dla Mięśni”.

Ochotnicy Fundacji zbierali pieniądze na fundacyjny Bank Sprzętu. Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny kupiony w ramach Banku Sprzętu będzie w przyszłości wspomagać podopiecznych Fundacji SMA.

Upalna pogoda nie przeszkodziła ochotnikom Fundacji SMA w kwestowaniu podczas meczu.

W niedzielę naszą akcję wsparł zawodnik MMA Pan Grzegorz Białas. Na zdjęciu powyżej – z podopiecznym Fundacji Szymonem.

Nie zabrakło również Dobrusi, znanej z serialu Wawa Non Stop, która po raz kolejny z wielkim zaangażowaniem namawiała kibiców do wsparcia naszej akcji.

Wielkie podziękowania należą się też Pani Marcie Szweda, która zgłosiła się do Fundacji z chęcią zostania wolontariuszką podczas niedzielnego meczu.

Oto Wolontariusze Fundacji SMA podczas zbiórki:

Warsaw Sharks walczyli dzielnie, mimo porażającego gorąca płynącego z nieba.W końcu był to ostatni ich mecz w sezonie Topligi. Tutaj można znaleźć profesjonalną relację z meczu.

Dzięki hojności kibiców w naszych puszkach znalazło się 297 PLN.

Bardzo nas cieszy, że nasze koszulki stają się widoczne na imprezach sportowych. Jeszcze bardziej  cieszymy się z faktu, że zawodnicy Warsaw Sharks będą nosić na swoich kaskach logo „Mięśnie dla Mięśni”.

Mimo, że to koniec sezonu Topligi, liczymy, że Warsaw Sharks dostarczą jeszcze wiele sportowych wrażeń, którym będziemy mieć okazję kibicować.

Back To Top