Podsumowanie pierwszej zbiórki Fundacji SMA

W sobotę 31 maja na boisku OSiR Targówek w Warszawie podczas meczu Warsaw Sharks i Kozły Poznań odbyła się pierwsza zbiórka publiczna Fundacji SMA w ramach akcji „Mięśnie dla Mięśni”.

Ochotnicy Fundacji zbierali pieniądze na fundacyjny Bank Sprzętu. Sprzęt medyczny i rehabilitacyjny kupiony w ramach Banku Sprzętu będzie w przyszłości wspomagać podopiecznych Fundacji SMA.

Akcję „Mięśnie dla Mięśni” rozpoczęliśmy powieszeniem banera akcji na ogrodzeniu boiska OSiR Targówek:

Podczas meczu Fundację wsparła duża liczba ochotników, która ubrana w koszulki z logo akcji „Mięśnie dla Mięśni” rozdawała ulotki oraz zachęcała kibiców do datków. Do akcji spontanicznie dołączyły dwie sympatyczne wolontariuszki znane z telewizyjnego serialu Wawa Non Stop, które pojawiły się na meczu z zupełnie innego powodu, ale zostały z nami do samego końca.

Wśród kwestujących nie zabrakło też podopiecznych Fundacji, którzy z pełnym zaangażowaniem wędrowali z puszkami pomiędzy kibicami.

Oto nasza wspaniała Ekipa, bez której sobotni mecz miałby zupełnie inny wymiar:

Podczas pierwszej zbiórki Fundacji SMA zebraliśmy 469,62 PLN!

To wspaniały początek dla naszego Banku Sprzętu.

Po zbiórce jesteśmy bogatsi o doświadczenie, że kluczem do sukcesu są aktywni i zaangażowani w sprawę wolontariusze. To oni są prawdziwym motorem każdej zbiórki. Bez nich nasze puszki kwestarskie byłyby puste.

Bardzo dziękujemy tym, którzy spędzili z nami to piękne sobotnie popołudnie.

Gorąco wszystkich zachęcamy do wspierania w ten sposób akcji „Mięśnie dla Mięśni”.

Następny mecz już niedługo!

Back To Top