Współpraca Fundacji SMA Z Polską Drużyną Futbolu Amerykańskiego Warsaw Sharks

Współpraca Fundacji SMA z polską Drużyną Futbolu Amerykańskiego Warsaw Sharks

Z prawdziwą przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy pomiędzy Fundacją SMA a Warsaw Sharks, polską Drużyną Futbolu Amerykańskiego w ramach akcji „Mięśnie dla Mięśni”.

„Mięśnie dla Mięśni” to program mający na celu propagowanie wiedzy na temat Rdzeniowego Zaniku Mięśni oraz zbieranie funduszy na niezbędny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny przy udziale i wsparciu sportowców.

Warsaw Sharks to nowa drużyna na futbolowej mapie Warszawy, powstała z połączenia Warsaw Spartans i Królewskich Warszawa, która w nowym składzie właśnie teraz sprawdza swoje siły podczas tegorocznego sezonu Topligi.

Warsaw Sharks to również drużyna z ogromnym sercem, która z chęcią zgodziła się wspomóc Fundację SMA w budowaniu w społeczności świadomości o chorobie oraz w zbiórce pieniędzy podczas imprez sportowych, w których będzie brała udział.

Już niedługo podamy więcej informacji na temat samej współpracy oraz najbliższych wydarzeń sportowych z udziałem Warsaw Sharks oraz Fundacji SMA w ramach akcji „Mięśni dla Mięśni”.

Tymczasem prezentujemy logo akcji oraz rekina, który jest symbolem drużyny. Zapamiętajcie dobrze te znaki, bo przed nami wiele pasjonujących sportowych przeżyć.

Back To Top