Po Sesji Zdjęciowej Do Akcji Mięśnie Dla Mięśni

Po sesji zdjęciowej do akcji Mięśnie dla Mięśni

W sobotę 17 maja 2014 na Stadionie Hutnik w Warszawie odbyła się sesja zdjęciowa do akcji „Mięśnie dla Mięśni” z udziałem podopiecznych Fundacji SMA oraz Drużyny Warsaw Sharks.

Spotkanie to jest początkiem programu „Mięśnie dla Mięśni” mającego na celu propagowanie wiedzy na temat rdzeniowego zaniku mięśni oraz zbieranie funduszy na niezbędny sprzęt medyczny i rehabilitacyjny przy udziale i wsparciu sportowców.

W sesji zdjęciowej wzięli udział nasi najmłodsi podopieczni: Aleksander (2,5 roku), Antek (4), Sebastian (5) oraz Szymon (8) oraz zawodnicy Drużyny Warsaw Sharks, z którą Fundacja SMA nawiązała współpracę w kwietniu br.

Dziękujemy wszystkim modelom: tym Małym za niezwykłą cierpliwość i odwagę oraz tym Dużym za wspaniałą atmosferę spotkania.

Największe podziękowania należą się Paniom Fotografkom: Gosi Michalskiej oraz Magdzie Kołtońskiej, których kreatywną pracę będziemy mogli niedługo podziwiać w materiałach promujących akcję „Mięśnie dla Mięśni” oraz materiałach Drużyny Warsaw Sharks.

Back To Top