skip to Main Content
DANE KONTAKTOWE Fundacji SMA:

Formularz kontaktowy

Prosimy wpisać dane kontaktowe i krótką wiadomość. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

Bank Sprzętu

Zgodnie z naszymi obietnicami ruszamy z Bankiem Sprzętu.

Celem będzie uzbieranie funduszy na zakup i nieodpłatne wypożyczanie sprzętu potrzebnego dzieciakom i dorosłym z SMA. Potrzeby, jak wiadomo, są ogromne. Poczynając od wózków aktywnych, elektrycznych czy specjalistycznych spacerowych poprzez ortezy i balkoniki aż po ssaki, pulsoksymetry i koflatory.

Jak to zwykle bywa – Fundacji dopisuje szczęście :)

Okazało się, że Patryczek potrzebuje wózka elektrycznego, którego koszt niestety przekracza możliwości finansowe jego rodziców.

Niestety, na tę chwilę koszt ten przekracza również możliwości finansowe naszej Fundacji. Ale, ale….

Znalazła się wspaniała osoba, dzięki której Fundacja SMA ma szansę pozyskać środki na pierwszy fundacyjny wózek! Pan Waldemar zorganizował akcję pod hasłem 3 BIEGI DLA PATRYKA, a wszystkie informacje znajdziecie na tej stronie:

3 Runs For Patryk – 3 Biegi dla Patryka

Pieniądze zebrane podczas tej akcji zostaną przekazane na konto Fundacji SMA, która, jeśli tylko wystarczy funduszy, zakupi wózek elektryczny. Patryczek będzie pierwszym użytkownikiem, ale mamy nadzieję, że skorzysta z niego wiele, wiele naszych dzieciaków!


Bardzo zachęcamy wszystkich do wspierania naszego Banku Sprzętu oraz naszej pierwszej akcji – jeśli się powiedzie, następne dzieciaki będą miały przetarte szlaki, a sukces będzie dużą zachętą dla następnych chcących nam pomagać zapaleńców :)

Jak pomóc? Możliwości jest wiele.

  1. Przede wszystkim prosimy o polubienie i udostępnianie na Facebooku informacji o akcji 3 Runs For Patryk – 3 Biegi dla Patryka.
  2. Na tej samej stronie znajdują się informacje o sposobie przekazywania pieniędzy na fundacyjny Bank Sprzętu. Dodatkowo, ponieważ Pan Waldemar biegnie w Anglii, osoby mieszkające na Wyspach mogą wspierać maraton Pana Waldemara za pośrednictwem tej strony.
  3. Podarowanie Fundacji niepotrzebnego sprzętu. Jeśli jesteście w posiadaniu sprzętu, z którego wyrośliście lub którego już nie używacie, ale który jest sprawny i w dobrym stanie – bardzo prosimy o przekazanie go Fundacji, będziemy go bezpłatnie wypożyczać potrzebującym dzieciom i dorosłym.

Oczywiście prosimy również o zgłaszanie potrzeb dotyczących sprzętu mailowo na adres [email protected] – w miarę możliwości będziemy starać się zdobyć i wypożyczyć sprzęt każdemu potrzebującemu!

Back To Top